Z Dalibora Jandy se stal ledoborec

Z Dalibora Jandy se stal ledoborec

Nečekané komplikace přinesly silné mrazy zpěváku Daliboru Jandovi (64), který doplatil na to, jakým způsobem si vymazlil zahradu u domu. Vybudoval si totiž monumentální jezírko.

Zatímco normálnímu zahrádkáři stačí vodní plocha metr na dva metry a pár ozdobných rybiček, Dalibor si zbudoval menší Slapy a do nich nasadil ne méně než stovku ryb. „Mám tam jeseny, jesetery a karasy,“ chlubil se už kdysi v tisku. Jenomže za patnáctistupňových mrazů se na hladině utvořila silná vrstva ledu a vodní havěti akutně hrozilo udušení.

Také vás může zajímat ...

Zpěvák vyrazil s nástroji a do ledu prorazil díru, jenomže ta se po dvou hodinách opět uzavřela. Několik nocí si tak musel řídit budíka a nejméně třikrát vyrážet do tmy, aby mu rybičky zjara neplavaly břichem vzhůru.

Příští rok by si měl do jezírka vymyslet nějaký ohříváček.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...