Z dětí má vrásky na čele!

Nedávno si postěžovala, že její syn zůstane na ocet. Teď ale DANA BATULKOVÁ (61) musí řešit i problémy s dcerou. Co na to její letitý přítel?

Když se synovi Jakubu Prachařovi (36) rozpadlo manželství s Agátou Hanychovou (35), velice ji to mrzelo. Sama se měla přiznat, že by si přála ještě jedno vnouče. Proto si hodně slibovala od vztahu, který měl s modelkou Denisou Dvořákovou (29).

Také vás může zajímat ...

Ten ale taky nevyšel a její sen se díky tomu zase oddálil. Radost jí tak dělala alespoň dcera Mariana (26), která je talentovanou zpěvačkou. Jenže i ta má vlastní problémy, o kterých herečka nejspíš možná ani netušila. Teď šla ale s pravdou konečně ven.

Dcera bojuje s démony v hlavě

Ještě před rokem měla být velice šťastná, měla postavu, za kterou se nestyděla, jedla, co chtěla, a cítila se šťastná. V době karantény se ale začala stravovat pomocí krabiček a cvičit. Všechno to podle ní odstartoval alkohol, kvůli kterému měla také přibírat.

Přiznává, že jsou dny, kdy se cítí dobře, pak ale na chvilku přestane s dietou a chmury jsou zase zpátky. Kromě toho se začala vyhýbat i kamarádům, nechce nikam chodit, ani se s nikým seznamovat. „Odpoutávám se od zážitků, letních akcí a pohody. Je to nesmyslný kruh,“ říká.

Rána pod pás

Jaké to asi pro herečku musí být, když vidí dceru tak trpět, a ví, že jí nemůže nijak pomoci. A stejné pocity mít i u svého syna. Nebylo by tedy ani trochu překvapivé, kdyby se z toho Dana nakonec zhroutila. Sama toho má víc než dost. Natáčí, hraje divadlo.

Na jaře se přiznala, že vlastně ani neumí odpočívat, a když nemá nabitý diář povinnostmi, je z toho nesvá. A teď má na bedrech další starosti, které rozhodně nejsou z těch, které by mohla jen tak hodit za hlavu. Děti jsou pro ni vším.

Unese tohle všechno její vztah?

A co na to všechno asi musí říkat její dlouholetý přítel Ondřej Zajíc (50)? Ten už na začátku jejich vztahu nejspíš věděl, že vždycky bude tak trochu na druhé koleji. Určitě ale musel tajně doufat, že až budou její děti dospělé a budou žít své vlastní životy, situace se rázem změní.

Dana si ho nemůže vynachválit a i on na ni pěje jen samé ódy. Jistě by ale chtěl, aby spolu trávili víc času. Co se týče práce, tomu nejspíš rozumí, sám je umělec a ví, co takové povolání obnáší. Pokud jde ale o soukromí, volné chvilky si asi představoval úplně jinak.

Co když najednou zatouží po partnerce, která mu bude věnovat víc času než Batulková. A pokud by tomu tak opravdu bylo, byla by to pro ni další rána.

Pomůže jí bývalý manžel?

Ve hře je ale stále její bývalý muž David Prachař (61). Ví ale, jak vážně na tom jeho děti jsou? Sám má ještě další tři potomky a na ty starší zřejmě moc času nemá. Daně by to ale jistě pomohlo, alespoň by neměla pocit, že je na všechno úplně sama.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...