Z Hollywoodu utekl až na venkov!

Známý seladon a lovec žen Antonio Banderas (59) opustil rušný Hollywood a usadil se v Anglii. Prostý život venkovana si nemůže vynachválit.

Herec se vzdal divokého života a přestěhoval se do hrabství Surrey. Žije v nízkoenergetickém domě s izolačními skly, která umožňují dokonalé splynutí s přírodou. Společnost mu dělá jeho mladší přítelkyně, investiční poradkyně Nicole Kimpel (38), s níž je šťastný.

Také vás může zajímat ...

„I když spolu sedíme doma, pořád patříme do úžasné krajiny kolem,“ pochvaloval si Banderas. Herec má doma klid na své pokusy proniknout do světa módního návrhářství, které v Londýně dokonce před časem studoval.

Zdá se, že se konečně našel a je spokojený. Svou hereckou kariéru ovšem nezatracuje. Jen měl už dost pozornosti bulváru a potřeboval si oddechnout i od kolotoče neustálého natáčení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...