Z kolegyně si udělal milenku!

Svobody si dlouho neužíval. Slovenský herec Maroš Kramár (61) má díky své švihácké roli v seriálu Slunečná obdivovatelek na rozdávání.

On se ale do žádného experimentu ve svých letech nechce pouštět, proto sáhl po své „staré“, osvědčené spolupracovnici z vlastního Divadla vo Veži.

Také vás může zajímat ...

Jde prý o manažerku jeho divadla, jež je jeho pravou rukou. Znají se už dlouho, v pracovních věcech mu vždy velmi pomáhala, a má dokonce na starosti i průběh všech představení. A tak se není co divit, že herec spojil příjemné s užitečným.

Se svou novou partnerkou se už nějaký čas objevuje i ve společnosti. Přitom má ještě v živé paměti dlouhé tahanice s manželkou, s kterou se rozvedl po dlouhých 25 letech manželství, z něhož mají tři děti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama