Z léčitelky se vyklubala čarodějnice, provádějící černou magii!

Vyhledat pomoc u těch, kdo pracují s energií, může být nebezpečné!

Důvěru, se kterou se svěříme do rukou neznámých lidí, bychom měli předem zvážit.

Od určité doby Vláďu, mého manžela, začaly trápit ukrutné bolesti zad. Souviselo to nejspíš i s jeho kancelářskou prací, ale měl to také rodové – jeho otec i matka tím trpěli také. Začal obcházet doktory, jenže nic nepomáhalo, ani prášky, ani injekce. Poctivě se snažil hýbat, chodili jsme na procházky, plavat do bazénu. Úleva přišla vždy jen na chvíli.

Také vás může zajímat ...

Na rozdíl ode mě Vláďa nevěřil na bylinky a kouzla. Jeho stav se ale nelepšil a on ze svých názorů pomalu ustupoval.

Nakonec byl ochoten zajít se mnou za nějakou léčitelkou a alespoň to zkusit.

Bolest ustoupila!

Žádnou léčitelku jsem osobně neznala a tak jsem musela hledat v inzerátech. Jeden z nich mě opravdu zaujal, navíc ta dotyčná bydlela v sousedním městě. Jednoho dne, kdy Vláďu záda brala opravdu hodně, jsem oné ženě zavolala a objednala u ní manžela. Vydali jsme se tam následující víkend. Byt léčitelky byl opravdu působivý a z paní Daniely, asi čtyřicetileté ženy, vyzařovaly kouzlo a energie.

Docela jsem věřila, že Vláďovi může pomoci. A ukázalo se, že jsem se nemýlila. V dalších dnech po té první návštěvě manželovi bolest zad ustupovala a on si liboval. Přál si co nejdříve paní Danielu navštívit znovu, v čemž jsem mu samozřejmě nebránila. Stálo to nějaké peníze, ale jednalo se o rozumné, nijak přehnané částky. Začali jsme tedy léčitelku navštěvovat pravidelně.

Dělala jsem si společně s Vláďou naději, že by se bolestí mohl zbavit úplně.

Řekla si o drahý prsten!

Změny v manželově chování jsem si všimla až později. Na jednu stranu ho sice záda přestávala bolet, na druhou stranu se z Vládi najednou stával až fanatický zájemce o nadpřirozené síly, zejména ve spojitosti s paní Danielou. Začala jsem na něho dokonce žárlit, protože o léčitelce neustále mluvil. Z návštěv jednou týdně se postupně stávaly návštěvy třikrát týdně.

Vláďa se netajil tím, že paní Daniele chce dát nejen běžnou odměnu, ale také nějaké dárky navíc. Říkala jsem si, že je to prostě jen projev vděku za to, jak mu pomáhá, intuice mi ale napovídala, že ho ta žena pomalu ovládá. Jednou si řekla o drahý briliantový prsten a Vláďa se rozhodl sáhnout proto do našich úspor. Protestovala jsem, takže s nelibostí ustoupil.

Mělo to ale následky: záda ho najednou začala bolest o mnoho víc. Podezřívala jsem paní Danielu, že to udělala schválně, když manžel nesplnil její přání.

A začalo mi být jasné, že ta žena ovládá také černou magii – a na Vláďu ji používá!

Pomohl až jiný léčitel

S manželem jsme se o celé situaci začali hádat. Nelíbilo se mi, jak léčitelku obhajuje. Snažila jsem se mu dát najevo, že se ocitl v její moci a že na něho bude dělat čím dál větší nátlak. Nebylo to nic platné. Podléhal víc a víc. Zanedlouho mě naprosto šokoval tím, že jí chtěl darovat část pozemků, které jsme zdědili po jeho rodičích. To už bylo moc.

Záchranu jsem viděla v tom, najít jinou léčitelku nebo léčitele a Vláďu z moci paní Daniely vymanit. A musela jsem to udělat rychle, než se mi rozpadne manželství nebo než kvůli léčitelce postupně přijdeme na mizinu! Po týdnu jsem našla staršího pána, o němž jsem četla jenom samou chválu. Vysvětlila jsem mu situaci. Byl ochoten pomoci.

Věděla jsem, že bych Vláďu na návštěvu k němu jít nepřinutila, proto jsem léčitele pozvala k nám. Nenápadně uvedl manžela téměř do hypnózy a v tomto stavu Vláďa přiznal vše, co mu paní Daniela vnucovala a našeptávala. Nahrála jsem to na mobil a po odchodu léčitele mu to pustila. Bála jsem se jeho reakce, ale naštěstí v něm zvítězil rozum.

Za paní Danielou přestal jezdit a i když ho záda občas stále pobolívají, ví, že podruhé už se ovládnout černou magií nenechá.

Lída R., (52), Sušice

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...