Z manželky udělá Krampol zpěvačku!

Delší dobu už se herec a moderátor Jiří Krampol (80) snaží pro svoji manželku Hanu Krampolovou (57) najít nějaké zaměstnání, aby už neměla čas šilhat po prášcích a alkoholu.

Počíná si ale dost zvláštně, ignoruje pracovní servery s nabídkou zaměstnání, a jeho myšlenky, co by vlastně jeho žena mohla dělat, přicházejí v podobě zvláštních impulsů. Nejdřív si myslel, že by manželka mohla stát pečovatelkou, ale z toho sešlo. A tak se rozhodl, že bude zpěvačkou.

Také vás může zajímat ...

Slyšel totiž, jak si Hanka prozpěvuje s country skupinou Sebranka na slavnostním otevření pivovaru ve Vojanově dvoře a napadlo ho, že by manželka mohla zpívat s těmito trampy. Je dost zvláštní, že její pěvecké schopnosti objevil až po třiceti letech manželství, ale budiž.

„Věřím, že se vše povede, protože vidím, že ji to baví,“ mne si Jiří ruce s představou manželčiny zářné kariéry v šoubyznysu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...