Z mrtvého mazlíčka si naklonovala dva další!

Dnes už je možné snad naprosto všechno! A právě i tím se pravděpodobně řídila zpěvačka Barbra Streisand (75), když se rozhodla potom, co umřela loni v čtrnácti letech její milovaná fenečka Samantha, nechat si vytvořit její kopii.

A to hned dvakrát. Nechala totiž odebrat z tlamičky mazlíčka a z jeho žaludku buňky, díky kterým se nový jedinec stejného vznešeného plemene Coton de Tulear dá naklonovat. A fenkám dala navíc hodně netypická jména Slečna fialová a Slečna šarlatová. Zpěvačka ale přiznala, že to už stejně není ten její starý pejsek, kterého tolik milovala. „Jsou to rozdílné osobnosti.

Také vás může zajímat ...

Čekám, až budou starší, abych mohla říci, jestli zdědily její hnědé oči a její vážnost,“ uvažuje nahlas Barbra. Čekat ale nevydržela ani na laboratorní výsledek a pořídila si ještě jednu fenku jménem Slečna Fanny.

Nebylo by daleko jednoduší a jistější zajít si například do nějakého útulku a vybrat si chlupatého mazlíčka přesně podle svých představ?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...