Z natáčení vezli Dvořáka rovnou do nemocnice!

Charismatický herec a škodolibý čert pokušitel Uriáš z pohádkového hitu Anděl Páně Jiří Dvořák (50) měl na konci roku opravdu namále a dokonce zrušil veškerou svoji práci! Jiřího navíc museli odvést přímo z placu uprostřed natáčení! Měl totiž nesnesitelné křeče do břicha a nemohl dýchat.

Do nemocnice ho tak přivezli ještě v kostýmu čerta, takže tím vyděsil všechny v čekárně, jak sám vzpomíná. Stály za nečekanými zdravotními problémy hercovy potíže s jícnem nebo spíš zdlouhavé náročné scény v závějích sněhu?

Postará se o něho mladá přítelkyně?

Také vás může zajímat ...

Herec Jiří Dvořák je sice čerstvý padesátník, ale rozhodně ještě nepatří do starého železa! To potvrzuje i to, že si Jiří našel přítelkyni Jitku Randárovou (28), která je o celých jednadvacet let mladší než on. Byla by se o svého miláčka schopná postarat, až mu bude nejhůř? Sám Dvořák o jejich kvalitách nepochybuje. „Jitky si vážím, protože to není žádná pipina.

Je to kvalitní člověk, který to má v hlavně srovnané. Má myšlení zralého člověka, toho si cením,“ popisuje svoji novou drahou polovičku herec, který už poznal zklamání v manželství s bývalou partnerkou herečkou Bárou Munzarovou (45), se kterou má krásnou dospívající dceru Aničku (14).

Nechá se ale Jiří od nové přítelkyně přemluvit k dalšímu potomkovi?

V roli čerta si získal spoustu nových ctitelek.
V roli čerta si získal spoustu nových ctitelek.

O dalším dítěti nechce ani slyšet!

Stane se Jiří Dvořák dvojnásobným otcem? Zatím to tak rozhodně nevypadá! Jirka ale tuší, že jeho mladé přítelkyni začínají tikat biologické hodiny a možná už touží po svém vlastním miminku. Nechá se nakonec ukecat? Nebo si bude tvrdohlavě stát za svým za cenu, že ho Jitka pošle k vodě?

„Samozřejmě jsem o tom přemýšlel, ale když si to tak vezmu, i kdyby se to povedlo hned teď, tak by mě v pětašedesáti čekalo řešit problémy teenagerů. Nevím, jestli bych na to měl. Kvůli ženě možná, ale vztah je o dvou lidech,“ brání se pohledný herec. A s humorem dodává, že nevidí důvod, proč by si měl vytvářet svoje vlastní vnuky.

Pramení snad tenhle ostych ze špatných vzpomínek na dětství a dvou rozvodů rodičů?

Jak tohle dopadne se uvidí až časem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...