Z nevěrníka se stal úplně nový člověk?

Sympatický herec z Ordinace v růžové zahradě a hvězda nového filmu LOVEní Martin Písařík (39) býval kdysi pořádný pařmen. Nikdy nevynechal žádnou akci a má za sebou spoustu divokých známostí. Nedokázal se udržet na uzdě ani v době, kdy se mu narodil první syn.

Najednou je ale vše jinak. Přišel nečekaný zvrat a Martina asi osvítili všichni svatí. Sympatický herec se sice tváří jako andílek, ale zdá se, že je to jen maska. Klame tělem, protože uvnitř je to neposedný ďábel.

Také vás může zajímat ...

Na vlastní kůži si to vyzkoušela jeho přítelkyně Michaela. Pouhý měsíc po porodu ji krutě podrazil. Byl přistižen, jak se v letním kině líbá s barmankou. Kupodivu byla jeho partnerka tak tolerantní, že mu nevěru odpustila. Musel si to u ní sice dlouho žehlit, ale nakonec se odpuštění a druhé šance dočkal.

Do svatby se nehrne

Všechno zlé je pro něco dobré, jak se říká, a Martin prý už doma seká latinu. Ale je to tak opravdu? Vzhledem k tomu, že mu partnerka Michaela porodila už druhého syna Marka (1), tak asi ano. Malý Patrik (4) má bratříčka a Písařík se do role otce rychle dostal. Pro děti by udělal první poslední. Svatba je ovšem v nedohlednu. Sice by se chtěli vzít, ale prý na to nemají čas.

„Zatím jsme na svatbu neměli čas. Je to zásadní krok, a navíc velmi stresující,“ přiznal herec. Písařík prý chtěl požádat svou partnerku o ruku už dvakrát, ale prý mu do toho pokaždé něco přišlo, a tak ze svatby nakonec sešlo. Herec si myslí, že to není nezbytně nutné a vzít se mohou klidně i později.

Teď se chce věnovat hlavně dětem.

Zvládne svou roli otce, nebo uteče?

Písařík se sice o syny stará, jezdí s nimi i na výlety a celkově doma pomáhá. Zároveň ale potřebuje chvilku klidu a času pro sebe, aby načerpal síly. „Chlap se potřebuje věnovat i sám sobě a svým zážitkům,“ vysvětluje herec.

Chce si užívat volnost a hledá důvody, jak na chvíli vypadnout z domu. Jinak by mu to prý lezlo na mozek. Vloni se například rozhodl vyrazit na celé léto se svým dobrým kamarádem cestovat do severního Iráku.

Jeho přítelkyně mu to dovolila, a tak na ni zbyla péče o dva malé a divoké syny. Herec si uměl vybrat opravdu tolerantní partnerku. Navíc i krásnou. To se musí nechat. Ještě aby mu ji někdo nepřebral. Nebylo by to žádným překvapením, když věčně není doma. Snad bude Martin už sekat dobrotu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...