Z paláce do další zlaté klece?

Chtějí snad časem skoupit všechno v okolí?

Skončí dlouholeté manželství rozvodem?

Rozhodně se nedrží zpátky! Režisér Jiří Adamec (70) a jeho známá manželka bývalá sportovní moderátorka Jana Adamcová (46) si nemůžou vynachválit svůj nový čtyřpatrový řadový domek na Hanspaulce, který vyměnili za luxusní vilu jen o pouhých čtyři sta metrů dál ve stejné ulici.

Důvodem prý bylo podle režiséra to, že se v příliš velké stomilionové vile neustále naháněli. Chtějí ukázat, že na to mají? Paradoxem je, že současné hnízdečko s šesti ložnicemi zrovna nezní jako útulný byteček pro skromnou rodinku.

Také vás může zajímat ...

A podobně ji popisuje i sám Jirka. „V přízemí je obývák a kuchyně. Prvnímu patru říkáme rodičovské,“ začal se rozplývat při prohlídce domu. Za zavřenými dveřmi nechybí ani relaxační část s vybaveným fitness centrem, bazénem včetně protiproudu a zázračným masážním křeslem, které je podle častých návštěv údajně lepší než sex.

Budou manželé v řadovém domku opravdu šťastnější když jsou zvyklí na jiné poměry? Nezbývá než doufat, že se v jednotlivých patrech budou hledat méně.

Velký byznys s nemovitostmi

V prestižní pražské čtvrti je to tak už jejich třetí přepychový dům. A i když se prvorepublikový palác snaží za každou cenu prodat, kupce zatím ne a ne sehnat. Jenom měsíční nájem v ní totiž údajně přijde na dvě stě tisíc korun, což si můžou stěží dovolit i světově známé superstár.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama