Z písničkářky je bohatá milionářka

Navenek to vypadá, že zpěvačka Lenka Filipová (63) žije obyčejným a hlavně skromným životem. Ale nenechte se tím mýlit. Sice se obléká velmi skromně, je vyhublá, jako by skoro nejedla, ale hluboko do kapsy vážně nemá.

Pokud by ji náhodou už zpívání neuživilo, rozhodně nebude strádat. Proslýchá se, že na své jmění si vydělala, když jezdila s programem po Francii, ke které má velmi blízko. Co jí tedy patří? Vlastní vilu v pražské luxusní čtvrti milionářů, na Ořechovce. A tady ceny domu nejdou pod 15 milionů. Jen adresa stojí desítky tisíc.

Také vás může zajímat ...

Jezdí autem Range Rover za tři miliony, což je opravdový bourák, sen mnoha řidičů.

A dcera Lenny (25) studuje prominentní školu v Londýně, což také není zrovna levná záležitost. Naštěstí ani takové netušené bohatství Lenku vůbec nezměnilo a její vystupování zůstává dál skromné a sympatické.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...