Tento článek je reklamním sdělením

Z práce přímo na vánoční večírek? Víme, jak být za hvězdu!

Hurá! Sezóna vánočních firemních večírků, oslav nového roku a nejrůznějších slavnostních akcí je konečně za dveřmi. V tomto ročním období chceme všechny vypadat co nejlépe a dlouhé týdny dopředu přemýšlíme, jak toho dosáhnout. Příprava na pořádnou party přece obnáší dlouhé hodiny zkrášlování, ale co když máte práce nad hlavu a na večírek vyrážíte třeba rovnou z kanceláře? Nebojte, i takhle se to dá zvládnout. Prozradíme vám jak.

Zkrášlující večer před akcí

Předchozí večer si vyhraďte na několik zkrášlovacích procedur, aby v den D vaše pleť i vlasy jen zářily. Dopřejte si pleťový a tělový peeling, hydratační masku na obličej, naneste třeba i samoopalovací mléko, umyjte si vlasy a povzbuďte je kvalitní maskou. A také si nalakujte nehty nějakým slavnostním odstínem. Chybí vaší kosmetické výbavě některý ze zmíněných přípravků? Doplňte si sbírku v online parfumerii Elnino.cz!

A co vás čeká těsně před odjezdem na večírek?

Začněte kvalitním make-upem, který něco vydrží. Mně se osvědčil třeba oblíbený Double Wear od Estée Lauder. Spolehlivě přečká celý večer a bude vypadat stejně skvěle celé hodiny. Rychle ho zafixujte sprejem Artdeco a jedeme dál.

Jestli vám stále zbývá dostatek času, teď přichází volitelná část. Naneste rozjasňovač a tvářenku, pohrajte si s očními stíny a linkami. Jestli už na vás kolegové volají ode dveří, že je nejvyšší čas vyrazit, spokojte se s všemocnou řasenkou. Znáte třeba legendární řasenky Hypnose od Lancome? Vykouzlí vám dokonale dlouhé a husté řasy jako mávnutím kouzelného proutku.

I kdyby všechno ostatní selhalo, zachrání vás červené rty, ty by totiž neměly chybět na žádném večírku. Neskutečně dlouho vydrží na rtech tekutá rtěnka Bourjois Rouge Edition Velvet se spoustou stylových odstínů pro každou party.

Zbývá rozpustit vlasy a pokud je potřeba, osvěžit je suchým šamponem. Hned získají větší objem, svěžest a lehkou vůni. Vlasy pročešte a zafixujte oblíbeným lakem na vlasy.

Oblíbený parfém nesmí chybět

Teď již jistě saháte po kabelce, naposledy se kontrolujete v zrcátku a vyrážíte na party. Ale vzpomeňte ještě na nepostradatelný parfém. Pro večírky se výborně hodí parfémovaná voda Marc Jacobs Decadence s úžasným flakonkem ve tvaru kabelky. Orientálně-květinová vůně vás spolehlivě promění v hvězdu každé události.

.

Tento článek je reklamním sdělením
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...