Z probrečených nocí synka je Matásek na nervy!

Unavený, rozlítaný a podrážděný! Přesně tak se poslední dobou cítí známý český herec David Matásek (54).

Jeho současná v pořadí už čtvrtá životní partnerka, módní blogerka Eva Lilian Vlachová (28), mu totiž v říjnu loňského roku porodila už čtvrtého potomka, synka Antonína (10 měsíců) a výchova tolika ratolestí si začíná na padesátníkovi pomalu ale jistě vybírat svou daň. Nenaložil si toho David na svoje ramena až příliš?

A jak hodlá tuhle zapeklitou situaci vyřešit?

Chce odložit syna a začít si užívat!

Také vás může zajímat ...

Ještě nedávno byl podle všeho z nového přírůstku do rodiny nadšený. „Jsem čerstvý tatínek a je to naprostá bomba, ty děti,“ rozplýval se ještě před půl rokem nad svým zrovna narozeným v pořadí už druhým synem David. Z předchozích tří manželství má ke všemu už dcery Lindu (24) a Marii (9) a syna Benjamina (5). Počáteční euforii tak vystřídaly bezesné noci a hromada plínek.

A právě ty by teď nejradši odložil a vrátil se zpátky do svých starých zajetých kolejí. „Už se těším, až Eva přestane kojit. Odložíme mimi k babičkám a vyrazíme na cesty,“ brousí si David zuby zase na nějakou pořádnou jízdu.

S Evou, která je o celých pětadvacet let mladší než on, je totiž pojí jedna velká společná vášeň a tou je skútr Vespa, který je vlastně na jedné ze sociálních sítí skoro před třemi lety přivedl dohromady. „Eva projížděla různé kontakty. Našla mě, napsala mi, a když jsme se pak potkali v Praze, bylo to hned jasné,“ popisuje známý herec jejich začátky.

Jenže čas už zpátky nevrátí, a tak to vypadá, že si na sebe upletl pořádný bič.

Jak ustojí další probdělé noci?

Musí se pořádně otáčet!

Ono uživit tolik dětí nebude ani pro takovou celebri- tu žádná legrace. Sympatický charismatický herec naštěstí nemá momentálně na české seriálové scéně o velké role žádnou nouzi. Pokud ale bude v tomhle zběsilém reprodukčním tempu pokračovat, nezastaví se ani v důchodu. Ještě, že je pro něho, jak on sám bez nadsázky říká, jeho herecká profese zároveň účinnou terapií.

Co když ale jeho mladé přítelkyni jeden společný potomek stačit nebude?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...