Z tetování dostala Svobodová děsivou alergii!

Hvězda oblíbeného seriálu Ulice Ilona Svobodová (56) si pěkně zavařila! Pustila se do experimentování a nechala si udělat další tetování! Na co ale nemyslela jsou následky, které sebou tyhle kresbičky na kůži můžou přinést! „Poprvé, když jsem se nechala tetovat, tak jsem chtěla jen jeden obrázek.

Pak přišel druhý a třetí a teď mám nově potetovanou celou levou paži, prozradila. Co si vlastně nechala vytetovat? A proč svoji kérku nedovedla do konce? „Mám tam kruhy života. Těch čar mělo být víc, ale nastaly komplikace s tetovací barvou a příšerně mi otekla ruka,“ vylíčila svou hrůzu a bolest Ilona.

To jí ale v žádném případě neodradilo od příštích tetovaček. Má jich totiž v plánu ještě několik. Volného místa má na těle ještě dost, jen musí přemýšlet, kam je ukrýt, aby jí nevadily při práci. Kam až tohle pubertální mánii nechá ve svém věku dojít?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...