Z úspěšné modelky je strašidlo

Zdevastovaná supermodelka Kate Moss (44) je stále vyhledávaná. Proč? V posledních týdnech se americké časopisy zaplňují touto kráskou, ale mnoho skalních fanoušků se jí spíše leklo.

Na titulní stránce není sexy modelka, ale strašák k pohledání! Ženy si dávají záležet na svém vzhledu, v případě Kate to očividně neplatí. Chodí s mastnou pletí, unavenýma a zarudlýma očima a vlasy rozcuchanými do vrabčího hnízda! Stojí za náhlou změnou vzhledu větší hrátky s alkoholem a drogami? Nebylo by to poprvé.

Také vás může zajímat ...

V minulosti dostala přezdívku kokainová lady, kdy se po pár měsících tvrdého léčení vrátila zpět. Rozhodně tedy není žádná hodná holka, naopak. Neustále okupuje bujaré večírky, kouří a nechává se fotit v nechutných oblečcích!

Začne se sebou už konečně něco dělat?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama