Za co by kráska dala veškerý majetek?

Hvězda filmu Charlieho andílci herečka Cameron Diaz (46) byla v minulosti velká pařmenka, holdovala alkoholu a lila do sebe jeden drink za druhým. Z party pak odcházela pokaždé s někým jiným. Jenže tomu už je nyní konec.

Poté, co do jejího života vstoupil tvrdý rocker Benji Madden (40), se úplně změnila. „Najednou cítíte, že to je něco jiného. A že byste za tím šli až na konec světa,“ rozplývala se, když mluvila o svém muži.

Také vás může zajímat ...

Herečka prý poznala svou velkou lásku. Za Maddena už je čtyři roky vdaná a pořád jim to klape. Momentálně se s manželem pokouší počít dítě, ale nějak se jim nedaří a Cameron začíná mít strach, jestli není neplodná.

Dokonce to došlo tak daleko, že zvažuje adopci. Jestli herečka skutečně nemůže mít děti, není dosud potvrzeno. Cameron se prý k doktorovi zatím nedostavila, a přece jen tomu chce nechat ještě nějaký čas.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama