Za co chce Jiří Krampol zpátky svoje miliony?

S těhováním to pro herce Jiřího Krampola (78) a jeho manželku Hanu Krampolovou (56) ještě zdaleka nekončí! Jen co se známý pár odstěhoval po čtrnácti letech z bytu v luxusní Pařížské ulici kvůli nehorázně zvýšenému nájmu z patnácti na pětatřicet tisíc, musí pro změnu řešit s bývalou domácí tahanice o další peníze.

Krampolovi totiž nechali v původním bytě dělat novou kuchyň na míru včetně parapetů, podlah a dalšího zařízení, které si do nového bytu s sebou vzít prostě nemohli. A Jirka stále doufá, že by mohl za vybavení po přestěhování do nového bytu v Kaprově ulici dostat finanční náhradu.

A nejde o žádnou malou částku. Rekonstrukce se totiž tenkrát vyšplhala údajně až ke dvěma milionům korun! Dostane, co mu patří?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...