Za co krutě zkritizovala některé ženy?

Na první pohled vypadá, že si herečka Jana Plodková (36) nechá všechno líbit. Je to ale právě naopak. Na spoustu věcí má poměrně nekompromisní názor a ten umí dát velmi rázně najevo. Naposled to dokázala v módě.

Jak se vyjádřila na otázku, co by na sebe nikdy neoblékla? „Minisukni. Mně to přijde hodně divné, dávat na odiv polonahé tělo,“ nechala se slyšet Jana. Raději prý má, když ostatní přemítají, co ve skutečnosti pod oblečením je. Její skříň tak tvoří hlavně košile ke krku s dlouhým rukávem, elegantní kalhoty a černá barva.

Také vás může zajímat ...

Podle toho, co říká, se musela cítit nesvá i v oblíbené taneční soutěži StarDance, která se letos opět vrací na televizní obrazovky. V čem se ale rozhodně nedrží zpátky jsou prý dioptrické i sluneční brýle, kabelky a další doplňky.

Je to při tom s podivem, protože většina jejích kolegyň jí může takovou postavu závidět.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...