Za co utratila Bendová všechny svoje miliony?

VeŤŪrek k novťmu seriŠlu TV Prima Svatby v BenŠtkŠch probžhnul 26. 6. 2014 v restauraci Pizza Coloseum na praěskťm Andžlu.

Ubytovat se na dovolené v hotelu jako každý jiný přijde herečce Alici Bendové (44) zřejmě jako stereotyp. Proto se rozhodla si jeden byt na svém oblíbeném ostrově Tenerife na Kanárských ostrovech, kam pravidelně se svou polovičkou Michalem Topolem (31) jezdí, rovnou koupit.

Také vás může zajímat ...

A nejde zrovna o žádnou levnou investici. Ve stejné oblasti stojí podobné apartmány se dvěma ložnicemi a výhledem na oceán kolem šesti milionů korun. Co by ale vnadná celebrita neudělala pro sexy bronzovou pokožku a líbivé fotky nahoře bez přímo z pláže nebo od bazénu? „Jezdili jsme tam často.

Buď jsme bydleli u přátel, nebo jsme si tam něco pronajali. Ale vůči těm lidem je to blbý a u těch pronájmů nevíte, kdo v té posteli spal před vámi,“ vysvětluje poměrně úzkostlivě. Není to spíš tak, že se chtěla svým movitým přátelům vyrovnat?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...