Za dcery platí miliony

Po smrti svého muže, zpěváka Karla Gotta (†80) si Ivana Gottová (44) podle některých odhadů přišla na dědictví v hodnotě až jedné miliardy korun.

Jediný, za co ale soustavně utrácí ohromné částky jsou její dcery Charlotte Ella (14) a Nella Sofie (12). Konkrétně za jejich vzdělání. Na tom si ostatně zakládal i jejich slavný otec a zasadil se o to, aby jeho dvě mladší holčičky byly přijaty do těch nejprestižnějších škola, jaké u nás jsou. Jenže to opravdu není levná záležitost.

Také vás může zajímat ...
Chce pro své děti jen to nejlepší, i kdyby to mělo stát majlant.

Přestože jsou obě teprve na základní škole, na školném už stály miliony. V současné době navštěvují International School of Prague, kde za ně Ivana platí přes milion dvě stě tisíc korun za rok.

Pokud tam obě zůstanou až do maturity, musí si Slavíkova vdova připravit ještě minimálně 6 milionů. Vzhledem k tomu, že obě dívky mluví o tom, že by rády studovaly i v zahraničí, těmito penězi to jistě neskončí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama