Za hloupý vtip kriminál! Celkem hrozí Řepkovi 6 let!

Kateřina musí zaplatit tučnou pokutu, Tomáš se půjde zchladit do basy.

Konečně jsou slavní tak, že se jim o tom ani nesnilo. I když v úplně jiném světle, než si představovali. O falešných pornoinzerátech o své exmanželce Vlaďce Erbové (37), za které si bývalý fotbalový obránce Tomáš Řepka (44) má odsedět půl roku, se píše i v zahraničních médiích od Anglie až po Itálii.

Jeho partnerka, modelka a moderátorka Kateřina Kristelová (38), má pro změnu zaplatit pokutu ve výši padesáti tisíc korun, v opačném případě stráví za mřížemi čtyři měsíce. „Ráda bych všechny ujistila, že já a Tomáš jsme šťastní, spokojení a máme se rádi.

Také vás může zajímat ...

Žádný rozsudek na tom nic nemění. A žádný zatím není pravomocný. Takže tragédie se nekoná a ani konat nebude,“ nechala se slyšet na sociální síti Kačka, která se ani neobtěžovala k brněnskému soudu dostavit. Proti rozhodnutí soudu se sice Tomáš odvolal, ale má za sebou už několik přešlapů, což mu nehraje zrovna do karet.

Jako třeba neplacení alimentů na syna Markuse (6) nebo neodpracování veřejně prospěšných prací.

Celkově si tak může odpykat až 6 let.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...