Za jaký luxus utrácí David nehorázné peníze?

O takové oslavě si může kdekdo nechat jenom zdát. Známý hitmaker Michal David (58) se totiž rozhodl oslavit svoje padesáté osmé narozeniny ve francouzském letovisku Saint-Tropez, kam vyrazil i se svou manželkou Marcelou (57).

Přepychové bydlení v tamním hotýlku je ale podle všeho vyšlo na pořádný balík, protože jedna noc stojí v přepočtu čtyřicet tisíc korun. A jak dlouho se manželé zdrželi? „Jsme tu na čtyři noci. Je to už taková naše tradice, užíváme si klid a pohodu,“ chlubil se král diskoték. Dovolená je tak musela vyjít minimálně na sto šedesát tisíc.

Také vás může zajímat ...

Loni si přitom k narozeninám nadělil luxusní dům ve Španělsku za miliony, po kterém vždycky toužil. Proč tedy jezdí do hotelu a utrácí za to zbytečně peníze, když může být u moře konečně ve svém, je velká záhada.

Chtěl snad jenom trochu poškádlit své kolegy a známé?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...