Za koho vyměnila svého manžela?

Herečka ze seriálu Slunečná Jana Stryková (41) o svém partnerovi Matějovi Matuškovi (40) v posledních měsících příliš nemluví.

Jakoby už to mezi nimi nebylo jako dřív a všechnu svou energii směřovala k synovi Jáchymovi (6) a práci. A když už si chce s někým užít trochu romantiky a uvolnit se, zvolí raději jinou společnost.

Také vás může zajímat ...
Obuvník Tomáš o Janě tvrdí, že je „boží“.

Nedávno jí dělal atraktivní herečce obuvník známých osobností Tomáš Zajíc a okamžiky s ním si Jana velmi užila. A nebyla sama. „Jani jsi boží, mám tě rád,“ okomentoval společnou fotku na sociálních sítích obuvník.

A těžko říct, zda je pojí pouze přátelství a třeba i něco víc. Pravdou ale je, že jim to společně moc sluší. Je tohle snad začátek hereččina nového života? Pokud není s Matějem spokojena, klidně to tak může být.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama