Za manželku už si našel novou náhradu

Herec a moderátor pořadu Zázraky přírody Maroš Kramár (60), který se nedávno rozvedl s právničkou Natašou Nikitinovou (51), má už prý za ni novou náhradu. Žádost o rozvod údajně podala právě Nataša po dvaceti letech jejich soužití.

Nyní Kramár opět překvapil. Po manželce se mu patrně moc nestýská, a i kdyby se mu stýskalo, tak teď ho čekají jiné starosti. Pořídil si totiž roztomilý přírůstek do rodiny – štěňátko rasy kangal. Na Instagramu poté zveřejnil fotografie svých dětí a nového rodinného mazlíčka.

Také vás může zajímat ...

„A je to tady,“ napsal k momentce, na které jeho nejmladší syn Marko (11) drží v rukou malého čtyřnohého kamaráda. Snímek s dcerkou Tamarou (19) popsal slovy „to jsou krasavice“. Pes kangal patří mezi pastevecká plemena a určitě bude dobrým hlídačem Kramárovy vily, která právě v těchto dnech vzniká v Dunajskej Lužnej.

Tam se umělec hodlá patrně brzy přestěhovat, jelikož s rozvodem přišel o své pevné zázemí s rodinou v pražském bytě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...