Za rozpad manželství zaplatila svým zdravím

Zpěvačka Lenka Filipová (65) před veřejností vždy tajila detaily ze svého soukromí. I proto se v roce 2017 po zprávě, že trpí vážnou nemocí, vyrojila spousta ničím nepodložených dohadů. Dokonce se spekulovalo o tom, že Lenka onemocněla rakovinou.

Muž ji opustil bez varování Když Filipová začala znenadání rušit koncerty, tak pouze oznámila, že právě prodělává chřipkové onemocnění. Bohužel, situace byla mnohem vážnější, než se na první pohled zdálo.

Také vás může zajímat ...

A jak se později ukázalo, za vším byl patrně náhlý rozpad Lenčina manželství. Sympatickou zpěvačku totiž po třiceti čtyřech letech zdánlivě pohodového vztahu opustil její manžel architekt Boris Drbal (67).

V nejtěžší době Lenka komunikovala
jen s dcerou Lenny

Tehdy se Filipové zhroutil osobní život jak hromádka z karet. Stáhla se do sebe, a jen velmi zřídka komunikovala se svým okolím. Jediný, s kým byla ochotna hovořit, byla její dcera, zpěvačka Lenny (26). Ta prý dokonce v té době fungovala i jako prostředník mezi svými znepřátelenými rodiči.

Nikdo netušil, co se s ní děje Není divu, že si takový stres v kombinaci s obrovským pracovním nasazením brzy vybral svou daň. Zpěvačka onemocněla, viditelně pohubla, a dokonce musela kvůli ztrátě vlasů nosit paruku.

Teprve když byla z nejhoršího venku, tak svým věrným fanouškům vzkázala, že jí v uplynulých měsících selhal imunitní systém. Následovalo vysvětlení, že má právě za sebou náročnou léčbu, a že se teď bude pilně připravovat na příští sezónu.

Je pochopitelné, že se Lenčiným věrným obdivovatelům tehdy velmi ulevilo. Vždyť dlouho nevěděli, co se s jejich oblíbenou zpěvačkou vlastně děje. Už zase rozdává radost Když v lednu roku 2018 Filipová začala znovu koncertovat, tak všem jejím fanouškům spadl obrovský kámen ze srdce.

Lenka opět zářila z pódia a rozdávala lidem radost svým krásným zpěvem i hrou na kytaru. „Mám pocit, že dnes je vyrovnaná, a všem ukázala, jaká je to silná žena,“ řekl pak zdroj blízký jejímu okolí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...