Za sex s Orlando Bloomem vyhazov!

Hotelová servírka Viviana Ross (21) bude mít asi dost rozporuplné vzpomínky na setkání s hereckou hvězdou Orlando Bloomem (40).

Britský herec, který se nedávno rozešel se zpěvačkou Katy Perry (32), užívá života, a když na něho začala v restauraci londýnského hotelu Chiltern Firehouse dělat oči servírka, dal si říct a skončil s ní v posteli svého apartmá. Po vášnivé noci ovšem ráno Orlando vyrazil na domluvený rozhovor a Viviana si přispala, což ovšem neměla dělat.

V apartmá ji v negližé načapal její šéf a dostala padáka na hodinu. Zda jí to stálo za to, to je otázka, pokud pohlednou servírku s oříškovýma očima Orlando nějak neodškodní, tak má smůlu. Na druhou stranu, servírek je v různých luxusních podnicích v Londýně chronický nedostatek a tuhle práci najde snadno.

Také vás může zajímat ...

Takže asi stálo..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...