Za SuperStar si vydělal 5 milionů?

Fontman kapely Team Pavol Habera (58) si žije na vysoké noze. Několik let je hlavním porotcem pěvecké soutěže SuperStar, a právě díky ní si už přišel na pořádný balík.

Pro Haberu je porotcování hotový zlatý důl. Za letošní ročník údajně inkasoval horentní částku skoro 5 milionů korun. Ta se také odrazila na příjmech jeho fi rmy, která vykazuje nárůst tržeb až o 158 %.

Také vás může zajímat ...

Ještě v roce 2018 měl zpěvák 340 tisícové tržby, které však podle nejnovějšího daňového přiznání vzrostly na neuvěřitelných 23 000 000 korun. Z toho má prý čistý zisk více než 3 a půl milionu.

Milionové výdělky muzikant investuje hlavně do nemovitostí. S modelkou a partnerkou Danielou Peštovou (49) si pořídil druhý domov v přepychové vile v Bradentonu na Floridě, jejíž hodnota je prý přes osm milionů korun. Dům se nachází u luxusního golfového resortu a dvojice jej podle všeho koupila napůl.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...