Za své úspěchy vděčí okolí

estože se mnohé herečky a herci bojí o svou budoucnost v branži, hvězda seriálu Slunečná Iva Hüttnerová (71) k nim ani zdaleka nepatří.

Také vás může zajímat ...

A to i přes to, že se kvůli pandemii koronaviru dostalo do finančních problémů spousta jejích kolegů. „Já kdybych neměla práci, tak si ji prostě vymyslím,prozradila herečka, která se také ve svém volném čase věnuje malování. Otevřeně ale přiznává, že všech svých úspěchů nedosáhla jen díky sobě, ale především kvůli lidem, které vždy kolem sebe měla.

Teď je vděčná za svou roli ve Slunečné

Tvrdí, že je vždy potkala v naprosto ideální chvíli a pomohli ji správně nasměrovat a ovlivnit. Vůbec nejšťastnější je pak Iva patrně coby Běta ze Slunečné. Říká totiž, že svou postavu miluje. Je to taková dobrá zemitá ženská, která se o všechny stará a navaří jim,pochvaluje si a asi doufá, že seriál na televizních obrazovkách vydrží co nejdéle.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama