Za svou práci platí krutou daň

Lucii Borhyovou (42) znají diváci televize Nova snad jen s úsměvem od ucha k uchu. Pravda však je, že své práci moderátorky obětuje mnoho.

Fakt, že soukromý život Lucie Borhyové nepřipomínal vždy pohádku, je známý. Drobná blondýnka měla dlouho smůlu na partnery a štěstí střídaly bolest a samota. Kdo by si ale myslel, že dvojnásobná maminka měla alespoň útěchu v práci, kterou miluje a která ji naplňuje, spletl by se.

Také vás může zajímat ...

Zdá se, že práce, o níž mnoho mladých dívek a žen tajně sní, je pro Borhyovou téměř řeholí. Už neuvěřitelných dvacet let vítá večer co večer diváky u zpravodajství. Za tu dobu si dost vydělala a otevřely se jí dveře na místa, kam se běžný smrtelník sotva dostane.

To, co ale diváci už nevidí, je krutá daň, kterou musí dnes a denně platit. Ačkoli se zdá, že má práci snů, je s ní spojena spousta trýzně a odříkání. Jako veřejná osoba musí být vždy dokonalá, musí si udržovat váhu, dřít v posilovně a odříkat si nejen v jídle.

Nesmí změnit účes ani barvu vlasů a pravidel, která musí dodržovat, je mnohem víc. Vzdát se také musela svého velkého snu – hraní v divadle. „Tyhle věci máme zakázané,“ říká. Nesmí veřejně před lidmi projevovat vlastní názory ani city. Možnost, že by se vším sekla a byla sama sebou, je tudíž stále ve vzduchu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...