Za Vinnetoua vydělal „balík“

Pierre Brice, Schauspieler, der als "Winnetou" in Film und Theater unsterblich wurde, uebernimmt als Gast-Star in der ARD-Telenovela "Rote Rosen" die Rolle des Schweitzer Hoteliers Bernstein. Hier beim Fototermin am Set in Lueneburg am 19.08.2008. Sendetermin voraussichtlich am 17. und 20.Oktober 2008 im Ersten., Image: 26711443, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, Face To Face A

Představitel legendárního Vinnetoua, Pierre Brice (†86), musel na sérii Mayovek vydělat „majlant“.Vdova po slavném herci Helen Brice (69) objevila tři roky po manželově smrti staré smlouvy, které prozradily, na kolik si vlastně přišel.

Také vás může zajímat ...

Za filmy Old Shatterhand a Vinnetou a míšenka Apanači bral údajně tisíc západních marek, což za minulého režimu představovalo pro běžného smrtelníka nepředstavitelnou částku. Brice si mohl té doby dovolit také velmi výhodnou životní pojistku.

V případě jeho smrti by rodina dostala 1,5 milionu česko slovenských korun. Proč vdova tyto informace prozradila, je záhadou. Mnohým fanouškům Mayovek teď může jejich oblíbenec ležet v žaludku. V dnešní době se totiž úspěch jen tak neodpouští.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama