Za volantem je z něj vzteklý cholerik

Tomu se ani nechce věřit. Uhlazený elegán a představitel doktora Suchého z Ordinace v růžové zahradě Jan Čenský (59) je hrubián?

Herec to ale sám přiznal v nedávném rozhovoru. Když ho někdo za volantem rozčílí, nerozpakuje se si od podlahy zanadávat. A dlužno podotknout, že to dokáže i velmi sprostě. Jízda s ním asi nebude procházkou růžovým sadem.

Také vás může zajímat ...

Soustředí se prý tak pekelně, že skřípe zuby, což on sám vůbec nevnímá. Rodina to ale musí snášet. Navíc nikdo z nich nesmí ani špitnout, protože herec má rád při řízení klid! Zcela jinak to vypadá, pokud řídí jeho Dana (55).

Té do řízení kecá bez zábran. Období vystupování už má ale rodina za sebou. A ideální situace je, když si každý jede vlastním vozem. To si pak Čenský zvesela zpívá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama