Za zdravím a pohodou do Velichovek

Moderní lázeňské zařízení Lázně Velichovky se s více než stoletou tradicí specializuje především na léčbu a rehabilitaci klientů s onemocněním pohybového aparátu, pacientů po úrazech a po operacích kostí a kloubů, včetně kloubních náhrad.

Lázně leží v podhůří Krkonoš, u Náchoda, a bezpochyby vás okouzlí prvorepublikovou atmosférou. Můžete se tak trochu vrátit do starých časů, a přesto si užít moderní výhody lázní, včetně zdejších procedur.

Také vás může zajímat ...

A jaký je ve Velichovkách přírodní léčivý zdroj, za kterým se sem jezdí z celého světa? Je to právě unikátní křídová slatinná zemina s vysokým obsahem uhličitanu vápenatého a železa.

Rašelinové neboli slatinné zábaly a koupele jsou vhodným podpůrným prostředkem i při svalovém přetížení. Přinášejí úlevu při akutních a chronických bolestech kloubů či páteře. Mezi další místní procedury, které pomáhají, patří perličkové a přísadové koupele s jodem, bylinkami či Solfatanem.

Stejně tak je to elektroléčba, vodní terapie, rehabilitační cvičení a relaxační wellness procedury.

Dále zde provádí přístrojovou léčbu a speciální procedury jako oxygenoterapii nebo baňkování. Ve volném čase můžete podniknout výlety po okolí, kde se nachází například zámek Kuks, pevnost Josefov, zámek Ratibořice, Náchod, Adršpašsko-Teplické skalní město nebo hrad Pecka.

Lázně pořádají pro své klienty také taneční večery s živou hudbou, divadelní představení nebo cestovatelské přednášky, výlety a mnoho dalšího.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...