Za život vděčí Karel Gott fanouškům

Jejich podpory si velmi váží

Karel Gott vypadá podle některých fanynek lépe, enž kdy dřív.

Letošní narozeniny si KAREL GOTT (77) užil víc než kdy jindy. Nebylo to tím, že by uspořádal velkolepou party, jakou ještě nikdy předtím nezažil, ale kvůli dlouhému boji s rakovinou, ze kterého se stále ještě zotavuje, nebylo jasné, jestli vůbec na bujaré oslavy tento rok dojde.

Mistr si teď mnohem více váží svého života a užívá si každý den naplno, proto i jeho narozeniny byly letos velmi výjimečné, což pocítil dokonce i zpěvákův profil na sociální síti.

Plný energie

Ten byl v tento významný den zahlcen přáními od fanoušků. Jak sám mnohonásobný zlatý slavík tvrdí, právě jim vděčí za svou životní energii a také za to, že mohl letošní narozeniny ve zdraví oslavit.

Také vás může zajímat ...

„Vaše přízeň mi v uplynulých měsících byla energetickým nábojem,“ píše Gott na sociální síti a pokračuje, že po tom všem, čím si prošel, si myslí, že je nejvyšší čas pozvednout číše a připít si na život a zdraví.

Tak na vaše, Mistře.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...