Začal být manželce nevěrný?

Na svůj věk FILIP BLAŽEK (47) rozhodně nevypadá. A ani se tak necítí. Právě naopak. Je to snad důvod, že začíná myslet i na jiné ženy než na tu svou?

Už je to skoro třicet let, co se stal velkým idolem opačného pohlaví. Když Filip Blažek (47) zazářil v pohádce Nesmrtelná teta, ženy mu doslova ležely u nohou. A aby také ne. Pohledná tvář, dlouhé kudrnaté vlasy a vypracované tělo. A nejinak tomu je i dnes.

Také vás může zajímat ...

Ne nadarmo se říká, že muži jsou s přibývajícím věkem stále více atraktivní. A toho si všimly i jeho kolegyně, které mu mají pořádně nadbíhat. Dlouho to ale vypadalo, že má oči jen pro jednu jedinou, a to pro životní partnerku Jolanu (41), kterou si vzal loni po dlouhých letech za ženu. Opravdu má ale v jeho srdci místo jenom ona?

S věkem hodně bojuje

Není to tak dávno, co si sympatický herec, který je nyní hvězdou veleúspěšné Slunečné, posteskl, že ačkoliv už mu brzy bude padesát, na svá léta se ani trochu necítí. Vidí sice, že znatelně stárne, avšak co se týče mysli, ta zůstává stále mladá. A to mu podle jeho vlastních slov nedává ani trochu spát.

Sice moc dobře ví, že o něm mnoho sličných dam tajně sní, on si ale nemůže pomoci. Ještě donedávna mu však byla oporou jeho milovaná rodina, a hlavně Jolana, která mu je věrně po boku už téměř dvacet let. Nyní to ale vypadá, že už ani ta mu nestačí a začal se rozhlížet i někde jinde.

Nemají už kam dál posouvat svůj vztah?

A důvod je celkem pochopitelný. Jsou spolu už dlouhou dobu, mají spolu dvě krásné dcery a všechno to, co měli, už za ta léta stihli. Veselka, kterou pořád tak moc odkládali, byla asi tím posledním důležitým krokem.

Jenže ta už se uskutečnila a nejspíš už sami nevědí, co dál tomu druhému dát. Filip prý ale touží po dobrodružství a nekonečných zážitcích a zdá se, že tak trochu bojuje s krizí středního věku.

Začal si něco s kolegyní?

Kolem něj denně krouží spousty krásných žen a on jako správný muž jistě zaregistroval, že by většina z nich dala cokoli za to, aby jim jejich sympatie opětoval. A nejspíš už se tak i stalo. Byl mimo jiné spojován s herečkou Kristýnou Kociánovou (35) i třeba Janou Strykovou (41). A podle všeho jich je ještě mnohem víc. A jeho žena už něco zřejmě tuší.

Snaží se, aby ji neopustil

Není totiž tajemstvím, že Jolana propadla plastickým operacím. Proč by to ale dělala, kdyby si byla sama sebou tak jistá? Očividně se bojí, aby Filip přece jenom neodešel za jinou a mladší. To se ale, doufejme, nestane.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama