Začal jí nadbíhat kolega?

Krásná herečka, která je jednou z hvězd seriálu Ulice, Barbora Seidlová (39), je už nějaký čas bez chlapa.

Na pořadu dne tedy není ani založení rodiny, ani svatba. Herečce to ale nijak nevadí, svůj svobodný život si užívá a lásku nechává na osudu. Proslýchá se však, že po ní jede její kolega Martin Finger (49).

Také vás může zajímat ...

Údajně jí má dost nadbíhat, ale Báře se to příliš nezamlouvá. Přece jen je o dost starší, má partnerku a děti a ke všemu spolu ještě pracují. Získat si Seidlovou dá Fingerovi nejspíš hodně práce, protože to nebude jen tak.

Na muže prý herečka nemá nyní ani pomyšlení

Herečka muže odmítá už delší dobu a je spíš orientovaná na svoji kariéru. Vzdá to Martin, nebo bude o její pozornost bojovat dál? Možná má herec doma jen menší krizi a jedná se tak z jeho strany jen o chvilkové poblouznění.

Brzy se určitě dozvíme víc. Kdoví, třeba i Seidlová nakonec podlehne jeho kouzlu a vznikne mezi nimi něco víc než jen pracovní závazek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama