Začal litovat rozchodu?

Poslední dobou pociťuje, že už to není to, co bývalo. Hokejista JAROMÍR JÁGR (47) už nejspíš není tak vitální jako dřív. Bez hokeje si však život neumí představit, a navíc ho mrzí, že nemá žádné rodinné zázemí.

Nejspíš mu začíná konečně docházet, že nebude moct žít hokejem celý život. Hokejista Jaromír Jágr (47) měl pronést, že už se necítí v tak dobré kondici jako kdysi. Proslýchá se, že na ledě začíná pociťovat svůj věk, což ho štve.

Také vás může zajímat ...

Nechce polevit nebo ukázat slabost, nicméně se šušká, že poslední dobou chodí od jednoho lékaře k druhému. Většina z nich mu však sdělila, že čas zkrátka nezastaví, že už mu není dvacet a lepší už to zkrátka nejspíš nebude.

Není tajemstvím, že Jágr obětoval hokeji celý svůj život, a proto je pochopitelné, že nic jiného, co by ho tak moc naplňovalo, nemá.

Na všechno je sám

V současnosti to vypadá, že Jaromír začíná litovat toho, že si nenašel čas i na budování dalších důležitých věcí, jako jsou například partnerství a rodina.

Před několika měsíci se rozešel se svou partnerkou Veronikou Kopřivovou (28), se kterou byl přes dva roky. S tou si budoucnost plánoval, ale rázem zůstal zase na všechno sám. Není tajemstvím, že vztahy mu nikdy příliš nešly, a to paradoxně především kvůli hokeji.

Vždy ho totiž stavěl na první místo před soukromým životem.Teď se ale zdá, že všeho lituje a rád by měl nějaké to rodinné zázemí, milující ženu, a popřípadě už i děti, které by mu dělaly radost.

Vezme na milost bývalou?

Jaromír se novému vztahu rozhodně nebrání, ale také si uvědomuje, že v dnešní době je těžké najít ženu, která by při něm stála stůj co stůj.

Nejspíš má strach, že takovou snad ani nikdy nenajde. Proslýchá se, že ho děsí představa, že by se z něj za pár let stal osamělý důchodce. Možná si také uvědomuje, co v bývalé partnerce měl, a je mu líto, že s jí víc nevěnoval.Není pochyb, že s hledáním partnerky, která by mu vyhovovala, to bude mít těžké..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...