Začal na ni manžel kašlat?

Dlouho to vypadalo, že se Tereza Brodská (52) ke svým kolegyním, které jsou aktivní na sociálních sítích, nepřidá. Na začátku července se ovšem rozhodla, že si internetový profil založí.

Proč se tak rozhodla? Že by jí snad chyběl obdiv, uznání a pochvaly, které se známým osobnostem na sociálních sítích pravidelně dostává? A nebo si snad po vzoru svých kolegů chce na sociálních sítích zajistit menší přivýdělek? Možná od obojího trochu.

Také vás může zajímat ...
Už dlouho se neobjevila po boku Slavíka

Tereza se totiž po boku manžela Herberta Slavíka (57) už pořádně dlouho nikde neukázala a dlouhodobě se spekuluje o tom, jestli spolu ještě vůbec jsou. I kdyby ale ano, evidentně už to mezi nimi nefunguje tak dobře, jako dřív. Možná už se Tereze nedostává lichotek, pochval a dokazování lásky.

A třeba tak hledá Brodská útěchu ve svých příznivcích a doufá, že mezi nimi najde třeba i nějakou spřízněnou duši.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...