Začal na ni snad žárlit?

Po dlouhé době se jí podařilo ulovit skvělou seriálovou roli. ADÉLA GONDÍKOVÁ (47) bude novou posilou seriálu Sestřičky Modrý kód. Její manžel JIŘÍ LANGMAJER (54) by byl ale údajně radši, kdyby zůstala ženou v domácnosti.

Takovou roli by asi málokdo dokázal odmítnout. Není proto divu, že Adéla Gondíková (47) před pár týdny přijala nabídku do nově připravovaného seriálu Sestřičky Modrý kód. Ačkoli se v některém seriálu sem tam mihne, žádný větší prostor v poslední době moc nedostávala.

Také vás může zajímat ...

Nyní to má být však jiné a Adéla se netají tím, že je ze všeho vyloženě nadšená. Navíc bude mít i pravidelný příjem, který určitě není k zahození. V poslední době to měl být hlavně její manžel, kdo plnil jejich rodinnou kasu.

Nyní už se na manžela nebude muset tolik spoléhat. Jiří Langmajer (54) by to ale dělal zjevně moc rád i nadále. Proslýchá se totiž, že se mu moc nelíbí, jak moc bude jeho žena teď na očích.

Zvykl si na její péči

Jiřímu zřejmě vyhovovalo, když Adéla trávila většinu svého času doma. Zvládla navařit, uklidit, a udělat všechno potřebné, co se domácnosti týče. Byla zkrátka výbornou hospodyňkou, navíc se starala i o něho, což ho velice těšilo.

Teď se bojí, že se všechno rázem změní. Je mu jasné, že Gondíková už na domácnost nebude mít tolik času jako doposud, a on tak bude muset přiložit ruku k dílu. To ale není asi jediné, co mu vadí.

Netěší se na to, až bude svou manželku sledovat na televizní obrazovce, a nedej bože, když tam bude mít nějakou milostnou scénu. Skutečně tolik žárlí? Nikomu není příjemné sledovat milovanou osobu v cizí náruči.

Bojí se nevěry?

Langmajer byl v minulosti ženami jen obletován, a ve svých minulých vztazích měl být svým partnerkám často nevěrný. Napadá ho snad, že by to stejné mohla udělat i jeho žena?

Ji by to nejspíš ani ve snu nenapadlo, protože svého manžela miluje, jak to tak ale vypadá, Langmajera tato myšlenka dost tíží, evidentně si jejich vztahem není příliš jistý. Snad ale všechno nakonec dobře dopadne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...