Začal si užívat s jinými ženami?

JAN ŠŤASTNÝ (54) má pro své mladší kolegyně zkrátka slabost. Ani fakt, že bude možná znovu otcem, jej neodrazuje od toho, aby si trochu užil. Dělá ale správně?

Jejich manželství už zřejmě není tak harmonické jako na začátku. Úspěšný seriálový a divadelní herec Jan Šťastný (54) je už nějaký ten pátek ženatý s půvabnou Barborou Petrovou (34). Nedávno se ale začalo říkat, že to u nich doma vypadá na rozvod.

Také vás může zajímat ...

Pak se ale herec celkem nečekaně prořekl, když řekl, že cvičně vybírá kočárek. Místo konce manželství ho tak nejspíš čeká další série přebalování a spousta bezesných nocí. Sám se ale už mnohokrát přiznal, že by si určitě ještě jedno dítě přál, nejlépe holčičku.

Je totiž otcem dvou synů Jana (29) a Ondřeje (8). Že by ale trávil s rodinou každou minutu, to si dovolit nemůže a možná ani nechce. Herec má totiž stále častěji vyhledávat zábavu někde trošku jinde.

Nebaví ho to doma?

Často se říká, že před svou manželkou prchá raději do práce, která je pro něj na prvním místě. „Svoji práci miluji a nikdy bych kvůli nikomu nepřestal dělat to, co mě naplňuje a živí,“ řekl napřímo Jan. Je tedy jasné, že ho jeho milovaná Barbora doma neudrží za žádnou cenu.

Žárlí na něho

Stojí ale opravdu za jeho útěky jenom láska k herectví, nebo je snad za tím něco trošku jiného, co mělo zůstat nadobro přede všemi utajeno? Šťastný totiž prý nikdy nepohrdne sklenkou dobrého alkoholu s krásnou ženou.

A to je nejspíš ten pravý důvod, proč tak rád prchá z domova. Když se to však Barbora měla dozvědět, začala strašně žárlit, čímž jenom ještě víc přilila olej do ohně. Honza se očividně svého koníčku nechce vzdát, a tak jí nejspíš nezbyde nic jiného než jen tiše přihlížet.

Rád flirtuje s kolegyněmi

Nyní k tomu všemu ještě prasklo, že se ve Slunečné hodně spřátelil s herečkou Bárou Jánovou (31). Ta je sice zadaná, nikdy ale neříkej nikdy. Uvidíme, jak to bude pokračovat dál. Možná, že až se dítě narodí, herec s tím vším rázem sekne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama