Začala extrémně šetřit?

Vypadá to, že její seriálová role v Ordinaci v růžové zahradě jí nepřináší příliš vysoké výdělky. Herečka Bára Štěpánová (59) se údajně už delší dobu nachází ve finanční krizi a prý už ji to přestává bavit.

Za svou roli v seriálu je pochopitelně vděčná a práce ji baví, ale ráda by prý dostávala i jiné pracovní nabídky. Nicméně její role vrchní sestry Babety je pro ni údajně tak charakteristická, že ji další režiséři raději ani neoslovují.

Také vás může zajímat ...

Proč? Prý z toho důvodu, že už by jí diváci jen stěží uvěřili, kdyby hrála někoho jiného. Štěpánovou to trápí a snaží se svou finanční situaci řešit. Údajně začala šetřit, nechce prý už totiž rozhazovat peníze za nesmysly.

Musela řešit exekuci

Není tajemstvím, že už v minulosti se Štěpánová potýkala s exekucí. Už to prý znovu nechce zažít a chce pro to udělat všechna možná opatření. Bára údajně začala šetřit a také sledovat, kam jí vlastně všechny její peníze jdou.

Každý má prý totiž občas pocit, že se mu peníze z účtu kamsi rozutekly, a stejně na tom je i Bára, která si na to chce posvítit. Nicméně některé její kamarádky jí radí, že by si možná mohla najít nějakou formu přivýdělku, ale na to ona údajně odpovídá, že na něco takového prý není stavěná.

Hraje prý v divadle, a to bere jako přivýdělek, nicméně ani tak se údajně nedostává k tak velkému příjmu, jaký by potřebovala.

Chce nový byt?

Zní to celkem zvláštně, herečka chce vydělávat víc peněz, ale do další práce se jí údajně nechce.
Co za tím tedy stojí? Proslýchá se, že Štěpánová chce našetřit tak velkou sumu peněz, aby si mohla pořídit nějaký byt v Praze. S manželem sice vlastní dům na vesničce, ale prý by chtěla bydlet blíž ke své práci i přátelům.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...