Začala hořce litovat?

O role nikdy neměla nouzi a svoji kariéru chtěla využít naplno. Herečka Zdena Hadrbolcová (83), známá ze seriálu Ulice, nikdy nepřivedla na svět dítě. Svůj život chtěla soustředit především na sebe a svoji hereckou kariéru.

Musí se jí nechat, že jako herečka je opravdu skvělá, ale co se jejího osobního života týče, ten začíná hodně upadat. Všechny Zdeniny vrstevnice a zároveň i kamarádky jsou už babičkami a většinu času řeší jen svá dokonalá vnoučata.

Také vás může zajímat ...

Zdeně už to nejspíš začíná lézt krkem, zároveň ji ale mrzí, že se do konverzace nemůže zapojit, a tím pádem se cítí hodně odstrčená.

Smutní za milovaným partnerem?

Hadrbolcová momentálně nemá nejen vnoučata, ale ani stálého partnera. Herečka měla za svůj život údajně jen dva vážné vztahy, ten první byl studentská láska, která nakonec skončila svatbou. Na dotyčného mladíka ale Zdena vzpomíná nerada a od té doby na nějaké vdavky zanevřela.

Po čase se setkala s kameramanem Jiřím Průchou, se kterým si rozuměla jako s nikým jiným. Byli spolu šťastní, ale poté co Jiří zemřel, zůstala Zdena znovu úplně sama. Po partnerovi se jí stýská dodnes, nové lásce se ale údajně nebrání.

Výčitky z toho 7ale nemá. Její zemřelý partner by podle jejích slov jistě chtěl, aby byla zase šťastná.

Kamaráda by brala

Hadrbolcová by tak nejspíš ráda do svého života přivítala nějakého dobrého kamaráda, se kterým by mohla alespoň čas od času zajít na kávu a popovídat si o životě.

Snaží se přátelit se svými kolegy z Ulice a možná je mezi nimi někdo, koho by si vedle sebe dokázala představit. Dál však herečka mlží, což je pochopitelné. Své soukromí si střeží, jak jenom může. Třeba ale nakonec kápne božskou, jak to s potenciálním partnerem má. Fanoušci by jistě byli štěstím bez sebe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...