Začala hrát už v jedenácti

Jako malá prý velmi ráda vystupovala před lidmi a nakonec se to přeneslo i do jejího současného zaměstnání. Herečka ALENA ANTALOVÁ (47) se před kamerou poprvé objevila už jako malá holčička a od té doby ji to prý pohltilo.

Vždycky prý chtěla být vidět, což se jí povedlo. Herečka Alena Antalová (47) prý už odmala miluje publikum, potlesk a zkrátka všechno kolem toho. Rodiče ji v jejím talentu vždy jen podporovali a logicky právě oni byli její první fanoušci.

Také vás může zajímat ...

Poprvé se Alena ocitla před kamerou už ve svých jedenácti letech, a to v televizním filmu Čierny slnovrat. Prý na to, kolik jí bylo let, se chovala až nevídaně profesionálně. Bylo na ni vidět, že stát se herečkou je její sen a že ho bere velmi vážně.

Dostala se na konzervatoř

V šestnácti letech se objevila v dalších filmech, jako například Nastúp na svoj vlak nebo Barón. Alena se navíc díky svému talentu dostala na bratislavskou konzervatoř, kterou úspěšně dokončila.

Poté se rozhodla pro studium na JAMU v Brně, které také hravě zvládla. Poté už se chtěla naplno věnovat praxi a svůj herecký talent nadále rozvíjet. Předvedla se i v několika seriálech, jako jsou Život na zámku nebo Pojišťovna štěstí.

Je také držitelkou ceny Thálie, a to za divadelní výkon ve hře Mistr a Markétka. Filmy natáčí i nadále, nedávno se objevila ve filmu Léto s gentlemanem nebo také ve snímku Cirkus Metropol. V současnosti pracuje na filmu Veterán, který by měl přijít do kin příští rok.

Je vdaná a s manželem má tři děti. Prý si splnila vše, po čem toužila, a žije si šťastným a spokojeným životem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...