Začala mu manželka lézt pěkně na nervy?

I ona přišla o spoustu práce, a tak má víc času na rodinu. EVA DECASTELO (42) si volnější režim užívá, to samé se ale asi nedá říct o jejím muži RENÉM (47).

Seriál Slunečná je momentálně jejím hlavním zdrojem peněz. Herečce Evě Decastelo (42) odpadla spousta akcí, které moderuje, a také divadelních představení. Po finanční stránce ji to hodně oslabilo, ale je ráda, že alespoň Slunečná se pořád točí.

Také vás může zajímat ...

I tak má ale spoustu volného času. Ten se snaží trávit především doma se svými dvěma dětmi. Pomáhá jim s úkoly a do toho samozřejmě pečuje o domácnost. Jí samotné to tak nesmírně vyhovuje, už dlouho prý nezažila takový oddych.

„Já jsem nadšená, protože jsem nikdy neměla klasickou rodičovskou, nebyla jsem na mateřské, týden před porodem jsem moderovala, pět dní po porodu jsem už zase moderovala,“ dodala herečka.

Má rád svůj klid

Mnozí by nejspíš čekali, že i Evin manžel René (47) bude rád, že má svou lásku doma. To ale není tak docela pravda. René má rád svůj klid a svůj režim, který mu Eva teď trochu narušuje.

Většinu času bývá v práci a on má tak čas a prostor na svoje projekty. Zpočátku to jejich vztah nijak nenarušovalo. René se asi manželky nechtěl nijak dotknout. Po pár týdnech se to ale změnilo.

„Teď už manžel začíná říkat, že mu přijde divné, že jsem každý večer doma, protože dřív jsem měla třeba 15 představení v měsíci,“ pronesla úsměvně Eva.

Vzdaluje se od rodiny?

Oba jsou nejspíš úplné protipóly. Ona je temperamentní a energická a on spíš tichý a přemýšlivý. Právě to je v jejich manželství zřejmě tím největším problémem. Celkově spolu tráví hodně času, a to jak v práci, tak i doma.

René totiž píše ke Slunečné scénář, takže tam svou ženu samozřejmě potkává. To jim nedělalo zas až takový problém. Ale teď, když je Eva neustále doma, René je z toho očividně nesvůj.

Ona by asi ráda trávila víc času jako rodina, chtěla by se s mužem a dětmi třeba podívat na film nebo si zahrát nějakou hru. René se má ale od takových aktivit distancovat.

Poškodí je to?

Decastelo je optimistka, ale chování jejího muže už ji asi začíná také vadit. Ona se snaží, co jen to jde, a René by byl nejradši pořád jen sám. Už i jí možná začínají docházet nápady, jak je jako rodinu víc stmelit.

Dokážou manželé tuto krizi ustát? Čím víc jsou totiž spolu, tím víc se jeden druhému očividně vzdalují. Možná, až se zase najede na obvyklý režim, jejich manželství se znovu vrátí do starých kolejí. I tak se jich ale asi tohle období hodně dotkne.

Oběma pravděpodobně došlo, že jim dělá problém trávit spolu příliš mnoho času. Jsou zvyklí být neustále zaneprázdněni prací. Snad si co nejdřív všechno vyříkají a budou znovu vrkat jako zamilované hrdličky.

V téhle situaci by se také mohlo hodit i to, že má René vystudovanou psychologii a možná tak přijde na řešení jejich krize.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama