Začala se bát vyhazovu?

MFF KV 2016 modni prehlidka Beaty Rajske

Evě Perkausové (25) se skoro vždy podařilo její vztahy utajit. Říká se totiž o ní, že vzhlíží k výrazně starším mužům a možná právě proto, se po boku většiny nikdy neukázala. Každopádně prý ale u ní mají šanci pouze úspěšní muži, jelikož se vedle jiných necítí dobře.

Možná je to i proto, že ji jeden z vlivných pražských podnikatelů údajně protlačil na televizní obrazovky. Sice se postupem času ve svém mluveném projevu hodně zlepšila a získala už nějaké uznání, ale její kariéra je momentálně nejspíše na vrcholu.

Také vás může zajímat ...

Mimo zprávy se totiž k moderování větších akcí prakticky nedostala a pokud by tak někdy na TV Prima měla skončit, asi pro ni nebude snadné uchytit se jinde. Nejspíše i proto se jistí tím, že se drží mužů, kteří jí následně mohou pomoci udržet si vysoký životní standart.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama