Začala si tajný románek?

Rozvedená herečka DANA BATULKOVÁ (62) zažívá asi jedno z nejnáročnějších období svého života jak pracovně, tak v soukromí. Údajně se i znovu zamilovala. Do koho?

O práci nemá nouzi a o muže také zjevně ne. Jedna z předních českých hereček Dana Batulková (62) nyní září v seriálu Slunečná. V osobním životě má ale nemalé trable. Má mít starosti s dětmi i se svým dlouholetým partnerem. Jak to celé vyřeší?

Také vás může zajímat ...

Neklape jim to?

Už nějaký ten pátek herečka žije s mladším partnerem, divadelním režisérem Ondřejem Zajícem (50). V roce 2016 měli údajně plánovat svatbu, ze které najednou úplně sešlo. „Přijde mi směšné, abych se ve svém věku ještě vdávala.

Nemám nic proti svatbám, naopak se mi líbí, když si mladí lidé slibují věčnou lásku, ale já bych si jako nevěsta připadala směšná,“ tak se ke svatbě Batulková vyjádřila. To se Zajíce dotklo.

Od té doby se jejich vztah změnil. Sice to jeden čas vypadalo, že se nakonec přece jenom vzali, krize zřejmě dál přetrvává.

Řeší to nevěrou?

Nedávno se objevily spekulace, že má šarmantní herečka pletky se seriálovým kolegou Gustavem Bubníkem (58), se kterým momentálně hraje ve Slunečné. Sblížili se údajně tak moc, že se mají dokonce tajně scházet.

Co na to ale Zajíc? Ten možná o tom všem vůbec nemá ani tušení. Říká se, že se s Danou snaží neustále dávat věci do pořádku, zdá se ale, že marně. Má tak jejich vztah ještě vůbec cenu?

Děti jí moc nepomáhají!

Batulková se v této zapeklité situaci nemá ani o koho opřít. Dokonce ani o své dospělé děti. Místo toho, aby se oni postaraly o ni, musí se stále ona starat o ně. Její syn Jakub Prachař (37) se nedávno rozvedl se svou manželkou Agátou Hanychovou (35), což jí přidělalo další vrásky na čele.

Dcera Mariana Prachařová (26) zase údajně trpí poruchou příjmu potravy a Batulková má o ni pochopitelně velký strach. „Snažím se si o tom teď zjistit víc a hodlám opět docházet ke své psycholožce,“ vyjádřila se k tomu její dcera. Snad se Dana brzy rozhodne, kde jsou její priority. Utíkat před životními problémy není trvalé řešení.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama