Začala si za něj hledat náhradu?

Manžel z ní chce asi mít hospodyňku. Po čem ale touží Tereza Kostková (44)? Nedávno přiznala, že poslední dobou v kuchyni tráví víc času než kdy dřív.

Také mnohem častěji uklizí a celkově udržuje domácnost v chodu mnohem pečlivěji. Je to snad tím, že má více času, nebo to po ní chce její manžel Jakub Nvota (42)?

Také vás může zajímat ...

Ten totiž už tak často nependluje, jak byl dříve zvyklý, a tak se více zdržuje doma. Kvůli tomu chce mít doma zřejmě také větší komfort a pohodlí. A protože chce být herečka vzornou manželkou, snaží se, aby neměl muž důvod si na ni stěžovat.

Někteří si ale myslí, že to s péčí o něj trochu přehání. Jenže Nvota jí podle všeho s ničím nepomůže, což se Tereze už mělo začít pořádně zajídat. To ale není všechno.

Fanouškům neuniklo, že ve svém rozhlasovém pořadu často a velmi okatě flirtuje se svými hosty opačného pohlaví. Každému z nich nezapomene říct, jak mu to sluší a že kdysi do něj byla neskutečně zamilovaná. Vypadá to, že si pomalu začala za náročného muže hledat náhradu, která si jí bude víc vážit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...