Začala žárlit na jeho kolegyně?

Mnohé ženy na něj dlouhou dobu stály frontu a některé jsou průbojné i nadále, i když moc dobře vědí, že je herec Patrik Děrgel (31) ženatý. Jeho manželka, také herečka, Markéta Děrgelová (32) si z jeho fanynek nikdy nedělala těžkou hlavu.

Sice už to někdy trochu přeháněly, Markéta se ale stále snažila to brát s nadhledem a humorem. Očekávala, že když se s manželem začnou společně objevovat v seriálu Ordinace v růžové zahradě a fanynky je uvidí společně bok po boku, situace se zlepší. To se ale bohužel nenastalo.

Také vás může zajímat ...

V posledních dnech to herečce začíná vadit čím dál tím víc a asi si říká, jestli tohle vůbec někdy skončí. A její manžel? Tomu je zřejmě její trápení ukradené. Jejímu muži seriál přinesl velkou fanouškovskou základnu, ale co se týče jí, tak ta příliš zastánců nemá.

Nikdo za ní nestojí?

V minulosti hrála především samé mrchy a potvory, a to, jak sama říká, kvůli arogantnímu výrazu. Jenže i teď, když už konečně hraje postavu kladnou, stále leží většině fanoušků v žaludku.

To se pochopitelně podepisuje na její psychice, vedle chváleného manžela se totiž pravděpodobně cítí vyloženě méněcenná. Podle některých osob z jejího okolí Markéta celkově změnila svůj postoj k určitým věcem.

Začala být více žárlivá, její sebevědomí mělo jít ke dnu a svého miláčka se snaží hlídat na každém kroku. Že by snad začala žárlit a viděla v ženách, které se mu dvoří, konkurenci?

Stouplo mu sebevědomí

Patrikovi se musí nechat, že za svou manželku vždycky stál a zastával se jí, jak jen mohl. Nikdy nevěřil ničemu, co se o ní kde šeptalo. V minulosti totiž měla být na Markétu vznesena celkem drsná obvinění.

Jedním z nich bylo, že je Patrikovi nevěrná s jiným mužem, a to už delší dobu. Děrgelovi dokonce měly chodit anonymní dopisy, ve kterých neznámý anonym jeho ženu pomlouval.

On svou ženu ale vždy podpořil a bezmezně jí věřil. Mimoto dělali téměř všechno spolu a nebyli jen manželé, ale i nejlepší přátelé. A právě to se mělo v posledních měsících změnit.

Proslýchá se, že Patrikovi stoupla sláva a nekonečná přízeň žen do hlavy. Nejspíš se teď cítí jako mistr světa, jenž by mohl mít každou, na kterou si ukáže, to ale v Markétě nevyvolává zrovna dobrý pocit.

Pokukuje po jiných?

Nezačal totiž projevovat zájem jen o své fanynky, ale údajně pokukuje i po některých svých kolegyních ze seriálu. Že by fl irtoval s jinými ženami přímo před očima manželky? Nejspíš na to jde chytře a nedá na sobě nic znát.

S Markétou koneckonců nejsou na place vždycky spolu a některé scény natáčejí pochopitelně odděleně. A právě v těchto chvílích má Děrgel házet očkem po své kolegyni Marice Šoposké (30). Sympatická herečka pohlednému Patrikovi pochopitelně úsměvy oplácí.

Chce být na prvním místě

Šoposká v tom ale zřejmě nic hlubšího nevidí. Patrik je ženatý a ona šťastně vdaná a nedávno se jí dokonce narodil druhý syn. Děrgel si ale
zřejmě nedá říct a své charisma se snaží využívat naplno.

U Mariky asi moc nepochodí, v seriálu má ale nespočet jiných kolegyň. Z nevinného fl irtování by se brzy mohlo vyklubat něco víc, což by Patrika mohlo stát manželství a rodinu.

Markéta byla vždy zvyklá být u manžela na prvním místě, ale začíná cítit, že se jí začíná pomalu vzdalovat. Tenhle pocit se jí nelíbí a potřebuje s tím co nejdřív něco udělat.

Snaží se mu věnovat, mluvit s ním, dělat kompromisy, ale pořád se jí nezdá, že by byl jejich vztah na dobré cestě. Mohla by Patrikova popularita ve fi nále zničit jejich manželství? A asi ani vůbec netuší, že má manžel políčeno na jednu z jejích kolegyň.

Vše se hroutí?

Patrik si své manželky zřejmě přestává všímat čím dál tím víc a raději se věnuje práci a všem svým obdivovatelkám. Není vyloučeno, že podlehne slávě, začne si užívat hvězdných manýr a manželka s ním nepohne.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...