Začali spolu randit?

Už několik týdnů se spekuluje o tom, zda herečka LINDA RYBOVÁ (45) a kuchař ROMAN STAŠA (32) spolu neudržují milenecký vztah. Podle kolegů si opravdu rozumějí a herečka začala zase zářit jako sluníčko.

Teprve nedávno se rozhodlo o vítězi v soutěži MasterChef Česko, kterým se stal Roman Staša (32). Za tu dobu se mu nabídky jenom sypou. Překvapivě ale přišla i ta, kterou vůbec nečekal.

Také vás může zajímat ...

Dostal možnost zahrát si v nekonečném seriálu Ulice. Bývalý hokejista a nyní kuchař se nikdy netajil tím, že je velkým fanouškem pořadu a účinkováním v něm si splnil jeden ze svých snů.

Jak se ale zdá, nezůstalo jenom u jednoho. I fakt, že si zahrál po boku herečky Lindy Rybové (45) pro něj měl být nezapomenutelným zážitkem.

Byla jeho fanynkou

Roman si během soutěže, která se kvůli pandemii protáhla o několik měsíců, získal srdce spousty žen, které mu hojně dávaly na sociálních sítích najevo své sympatie. Staša ale netušil, že mu fandilo i několik známých tváří. Mezi nimi byla prý i krásná Linda. Nyní se konečně mohli poznat více, a jak se ukázalo, moc si rozuměli.

Strávili spolu celý den

„Linda mi se vším hodně pomáhala. Nejsem herec, měl jsem problém si text zapamatovat. Jsem moc rád za zkušenost a za to, že jsem mohl točit s tak skvělými herci,“ prozradil těsně po natáčení Roman.

Kolegové herečky svěřili, že si Roman a Linda celý den až moc užívali. Dokonce mělo dojít i na důvěrný rozhovor. Co si ale ti dva špitali, s tím se bohužel nikomu nesvěřili.

Vynahrazuje si něco?

Je však víc než jasné, že to mezi nimi zajiskřilo, a mnozí si je dokážou představit jako pár. „Roman je fešák a šlo mu to. Moc jim to na té obrazovce slušelo, to se povedlo,“ zněl jeden z komentářů.

Linda si nejspíš vynahrazuje poslední léta prožitá po boku Davida Prachaře (61), která údajně neměla být zrovna podle jejích očekávání. Začne si tedy románek s kuchařem, aby si vynahradila ztracený čas?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama