Zachrání investované miliony její manželství?

Splnila si svůj velký životní sen

Do velké investice a změny v životě se pustila herečka Tereza Brodská (52). Hvězda populárního seriálu Slunečná se bude brzy společně s manželem Herbertem Slavíkem (57) stěhovat do nového, luxusního bytu. „Už se moc těším, až si to tady zařídím. Sezení, kytičky a budu se jen koukat do zeleně. To jsem si celý život přála a konečně to mám,“ pochlubila se herečka.

Také vás může zajímat ...

Milionová investice

Terezu přišel nový byt 2+KK na více než 5 milionů korun, nachází se v rezidenční oblasti, ve které nechybí recepce. Má také terasu s výhledem do lesoparku. Pro klíče od bytu si nedávno došla společně se svým psíkem Konrádem, bez kterého neudělá ani krok.

Bez psíka Konráda teď neudělá ani krok.

Čeká je velká změna

Pro Terezu a jejího manžela tak končí jedna velká etapa – až doposud totiž žili v centru Prahy a teď se stěhují na její okraj. A to samozřejmě může pomoci i jejich manželství, o které se už delší dobu mluví v souvislosti s krizí. A pokud jsou spekulace založené na pravdě, změna prostředí může do jejich manželství skutečně přinést nový impulz a zase by mohlo začít fungovat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...