Zachrání svoje manželství?

Herečka Bára Munzarová (47) se rozhodla naskočit zpátky do práce a začít se zase radovat ze života.

ODMÍTALA PRÁCI

Také vás může zajímat ...

Po smrti tatínka Luďka Munzara (†85) se stáhla do ústraní a starala se o maminku Janu Hlaváčovou (81) ve dne v noci. Teď si ale řekla dost. Možná ji k tomu donutla skomírající kariéra, možná manžel Martin Trnavský (49), který chtěl s manželkou trávit také trochu času. Každopádně si Munzarová k mamince najala dvě pečovatelky a moc se jí ulevilo.

Lékaři totiž prý Hlaváčové diagnostikovali Parkinsonovu chorobu a těžké deprese. Bára se o ni obětavě starala a pochopitelně tak musela odmítat pracovní nabídky. Dostala se do začarovaného kruhu, kdy ji nejspíš musel živit manžel, a na to Bára nebyla zvyklá.

UTÍKAL OD NÍ?

Proto prý u ní v domácnosti občas panovaly zbytečné hádky a Trnavský údajně utíkal z domova za prací čím dál častěji. Prý se měl scházet i s jinými ženami. Proto se Bára rozhodla jednat a začít se zase snažit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...